Başarılarımız

BAŞARILARIMIZ


Listeye ekleyemediğimiz öğrencilerimizden özür dileriz ...

Ad ve Soyad Kazandığı Okul Bölümü
MEHMET ÖZKÖK ANKARA ÜNV. TIP
MEHMET KOCABEY ANKARA ÜNV. TIP
AYŞE TANDIRCIOĞLU GAZİ ÜNİV. TIP
ÖZGE GÜL AKDUMAN YILDIRIM B. TIP
KEMAL ÇAĞLAR DURAN EGE ÜNV. TIP
ESRA GÖZDE AYDIN MERAM TIP
DERYA SAY ULUDAĞ ÜNV. TIP
SEDA ÖZKAN ÇUKUROVA ÜNV. TIP
MERVE SUNGUR ÇUKUROVA ÜNV. TIP
SEVİM DİDEM ŞEREF ACIBADEM ÜNV. TIP
BEYZA CEZAR KTÜ TIP
SUMRU ÇAĞAPTAY BALIKESİR ÜNV. TIP
GAMZE ARZITAŞ DENİZLİ ÜNV. TIP
BAŞAK UZUNYAYLA ZONGULDAK KARAELMAS ÜNV. TIP
BERKHAN GENÇ BAŞKENT ÜNV. TIP
İSTEMİHAN ÇELİK YAKIN DOĞU TIP
ASLIHAN AYDOĞAN YAKIN DOĞU TIP
EREN FİDAN HACETTEPE ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
ALP MERT HACETTEPE ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
H. TOLGA YÜKSEL ANKARA ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
İREM TUNÇER ANKARA ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
MUSTAFA ÖZCAN GAZİ ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
ZEYNEP BARDAKÇI RTE ÜNV. DİŞ HEKİMLİĞİ
SERCAN KAYA ANKARA ÜNV. ECZACILIK
HATİCE NUR ÜNAL ANKARA ÜNV. ECZACILIK
İPEK BİLGE YAKIN DOĞU ÜNV. ECZACILIK
Z. TUĞÇE DEMİREL HACETTEPE ÜNV. HEMŞİRELİK
ÖZLEM BARAN GATA HEMŞİRELİK
SULTAN DURAN GAZİ ÜNV. HEMŞİRELİK
KÜBRA YILDIRIM SELÇUK ÜNV. HEMŞİRELİK
DİLAN ARIKAZAN YILDIRIM BEYAZIT ÜNV. HEMŞİRELİK
HATİCE KAYA KASTAMONU ÜNV. HEMŞİRELİK
DERYA KÜÇÜKKAYA BAŞKENT ÜNV. HEMŞİRELİK
SEDA AĞDERE BAŞKENT ÜNV. HEMŞİRELİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ
SEÇİL ÜNAL HACETTEPE ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
GAMZE ŞENTÜRK HACETTEPE ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
SELEN ŞENGÜL LOKMAN HEKİM ÜNV. BESLENME VE DİYETETİK
DAMLA ARIKAZAN ANKARA ÜNV. EBELİK
HASRET TOPRAK ANKARA ÜNV. EBELİK
BURCU ERCİYAS GİRESUN ÜNV. EBELİK
GÜLNİHAL GÖRGÜL HACETTEPE ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ÖZEN AYDIN BAŞKENT ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ALEYNA ÖZKAYNAR BAŞKENT ÜNV. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
SİNEM DİKMEN GATA FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
ŞEYMANUR AL BİLKENT ELEKTRİK ELKETRONİK MÜH.
BİLGEHAN YURTSEVER BİLKENT ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ONAT ŞİMŞEK ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
BERKAN PAKKANLILAR ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
TOLGA YAKAR GAZİ ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
SILA ARZITAŞ ANKARA ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
CEM SU KARACA ANKARA ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
NEVZAT BERKE ÖZCAN ANKARA ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
EYLÜL ORTAK ANKARA ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ALİCAN GÖZÜBÜYÜK BÜLENT ECEVİT ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
BURAK ÖZER AYDIN KIRIKKALE ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
DORUK UĞUR BAŞKENT ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ERDİ ŞAHİN BAŞKENT ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
YASİN ESEN KARABÜK ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ERSİN BAŞKIR KARABÜK ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
NUR IŞIK CUMHURİYET ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
KÜBRA YARAVLI CUMHURİYET ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ŞÜKRÜ ESEN İSTANBUL BEYKENT ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
MURAT CAN GÖÇER BALIKESİR ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ABDULLAH DUMAN ÇUKUROVA ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
OZAN DOĞAN ÇANKAYA ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ÇAĞIN GÜRER ATILIM ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
CAN KANTEMİR ATILIM ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
METİN TEKİN DOKUZ EYLÜL ÜNV. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
GÖKHAN KOÇAK YILDIZ TEKNİK ÜNV. ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜH.
FATMANUR ÖZEL ÇANKAYA ÜNV. ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜH.
İLKAN KESER ATILIM ÜNV. MAKİNE MÜH.
SÜMEYYE ULUDOĞAN ÇANKAYA ÜNV. MAKİNE MÜH.
ANIL KÖROĞLU KARABÜK ÜNV. MAKİNE MÜH.
SAMİCAN GÖKOĞLU BAŞKENT ÜNV. MAKİNE MÜH.
İSMET SAYİÇ BAŞKENT ÜNV. MAKİNE MÜH.
BATUHAN İLHAN ÇANKAYA ÜNV. MAKİNE MÜH.
CEYHUN YÜCEL KIRIKKALE ÜNV. MAKİNE MÜH.
RESUL ÖZDEMİR KIRIKKALE ÜNV. MAKİNE MÜH.
ADİL UMUT IŞIK BAŞKENT ÜNV. MAKİNE MÜH.
OĞUZCAN ALTUĞ ERCİYES ÜNV. MAKİNE MÜH.
BURAK ÇİMEN MUSTAFA KEMAL ÜNV. MAKİNE MÜH.
ÇAĞLAR KARAOĞLAN TOBB ÜNV. MAKİNE MÜH.
EGEMEN İPEK OSMAN GAZİ ÜNV. MAKİNE MÜH.
AHMET NALÇABASMAZ EGE ÜNV. MAKİNE MÜH.
ONUR ERÖKSÜZ ÇUKUROVA ÜNV. MAKİNE MÜH.
ZEHRA CIRIK KASTAMONU ÜNV. MAKİNE MÜH.
İBRAHİM KURTUL KASTAMONU ÜNV. MAKİNE MÜH.
CANBERK KARSO UŞAK ÜNV. MAKİNE MÜH.
FURKAN ESEN İSTANBUL BEYKENT ÜNV. MAKİNE MÜH.
SELİM CAN BÜLENT ECEVİT ÜNV. MAKİNE MÜH.
GÖKSU YILMAZ AFYON KOCATEPE ÜNV. MAKİNE MÜH.
ALİ EREN SİVRİKAYA ODTÜ İNŞAAT MÜH.
H. ERMAN ERGİNCAN ODTÜ İNŞAAT MÜH.
YİĞİTCAN DİNÇER ODTÜ İNŞAAT MÜH.
BERKAY BEYAZOK ODTÜ İNŞAAT MÜH.
DAMLA ÖZTÜRK ODTÜ İNŞAAT MÜH.
A. HÜRRİYET ŞEŞEN ODTÜ İNŞAAT MÜH.
EMRE EROĞLU ODTÜ İNŞAAT MÜH.
OZAN ÇİNAY ODTÜ İNŞAAT MÜH.
ESRA BAŞARAN ODTÜ İNŞAAT MÜH.
ALİ ANIL MIZRAK HACETTEPE ÜNV. İNŞAAT MÜH.
KUTAY GÖK GAZİ ÜNV. İNŞAAT MÜH.
PELİN ÇAKICI GAZİ ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ESRA SEZGİN ATILIM ÜNV. İNŞAAT MÜH.
M.MUSTAFA ULUAY KIRIKKALE ÜNV. İNŞAAT MÜH.
MUHAMMED TALHA ALPER KIRIKKALE ÜNV. İNŞAAT MÜH.
MAHİR GÖLPUNAR ÇANKAYA ÜNV. İNŞAAT MÜH.
AYÇA AVŞAR ÇANKAYA ÜNV. İNŞAAT MÜH.
MERT DUR ÇANKAYA ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ECE KARAKUŞ ÇANKAYA ÜNV. İNŞAAT MÜH.
YİĞİT SADRİ EREL BALIKESİR ÜNV. İNŞAAT MÜH.
SALİH KÖSE PAMUKKALE ÜNV. İNŞAAT MÜH.
MEHMET FURKAN TAN İTÜ İNŞAAT MÜH.
MAHSUN ZORLU KATÜ İNŞAAT MÜH.
ÖMER YILMAZ KATÜ İNŞAAT MÜH.
MUSTAFA AYDIN ATILIM İNŞAAT MÜH.
CENKAY AKDEMİR KIRIKKALE ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ONUR ŞAHİN SELÇUK ÜNV. İNŞAAT MÜH.
ALİHAN İSKENDER ERZURUM ÜNV. İNŞAAT MÜH.
YAĞMUR KUZUCU AKSARAY ÜNV. İNŞAAT MÜH.
OSMAN TAŞKIN AKSOY ODTÜ BİLGİSAYAR MÜH. (TÜRKİYE 255.)
SILA ARSLAN ODTÜ BİLGİSAYAR MÜH. (TÜRKİYE 424.)
ANIL SERT BİLKENT ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH. (TÜRKİYE 315.)
CEMAL KILINÇ BİLKENT ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH. (TÜRKİYE 2718.)
ÖZGE KOÇ BİLKENT ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
OĞUZKAN FINDIKOĞLU HACETTEPE ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
SERENAY ARSLAN ANKARA ÜNV. (İNG.) BİLGİSAYAR MÜH.
DİLAN MUMCU SELÇUK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
NEVZAT CİNİ SELÇUK ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
ERKAN ÖZKÖK ERCİYES ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
FIRAT AKIN İNÖNÜ ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
TUĞÇE ÇOBAN ÇANKAYA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
ÇAĞATAY YILMAZ ÇANKAYA ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
ONURCAN SERT TOBB ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
BESTE OKURLU ATILIM ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
SEVGİ KURT ATILIM ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
AYÇA ERDOĞAN İZMİR ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
MELİSSA YILMAZ 19 MAYIS ÜNV. BİLGİSAYAR MÜH.
AHMET CAN AYDIN DOKUZEYLÜL ÜNV. BİLGİSAYAR BİLİMLERİ
DENİZ ÜSTOĞLU ODTÜ MİMARLIK
CEM GÜLTEKİN ODTÜ MİMARLIK
BİLGECAN SELÇUK İSTANBUL BİLGİ ÜNV. MİMARLIK
ERHAN ÖZKAN ANADOLU ÜNV. MİMARLIK
AYŞEGÜL TEPE DÜZCE ÜNV. MİMARLIK
ZUHAL GENÇOĞLU ULUDAĞ ÜNV. MİMARLIK
UMUT UTKU SARGIN GİRNE AMERİKAN ÜNV. MİMARLIK
NİHAN AKTULAR AZERBAYCAN ÜNV. MİMARLIK
SEDA GÜVEN DOĞU AKDENİZ ÜNV. MİMARLIK
RAŞEN ŞEMSA ARI HACETTEPE ÜNV. İÇ MİMARLIK ÇEVRE TASARIM
EZGİ NİLÜFER YAŞAR BAŞKENT ÜNV. İÇ MİMARLIK ÇEVRE TASARIM
HİLAL GÖRMEZ MARMARA ÜNV. İÇ MİMARLIK
MERVE TAŞTAN BİLKENT ÜNV. İÇ MİMARLIK
SETENAY ESRA SÜRÜCÜ GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
TAYFUN YÜKSEL GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
BERAT ÇİMEN ANADOLU ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
BURÇAK GÜZEL DOKUZEYLÜL ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
ORHAN V. YALÇIN SELÇUK ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
ÇAĞATAY DEMİR OSMAN GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
OĞUZ POLAT BİLKENT ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
CANSU ÇETİN BİLKENT ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
UĞUR TOMAR TOBB ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
AYÇA KAZAZ TOBB ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
ADİL EMRE ARU ÇANKAYA ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
DENİZCAN GÜLER BAŞKENT ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
YASEMİN DERELİ İSTANBUL TİCARET ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
CAN SÖNMEZALP ATILIM ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
MUHAMMET DEMİR ATILIM ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
OĞULCAN BÜLBÜL ODTÜ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
SİNEM DURUKAN ODTÜ ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
MUSTAFA TAHA YILMAZ GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
TUĞÇE TUNÇ GAZİ ÜNV. ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI
DOĞA YAHŞİ ODTÜ ÇEVRE MÜH.
ECE BOZKIR ODTÜ ÇEVRE MÜH.
CANER ŞAHİN ODTÜ ÇEVRE MÜH.
MELİS TUTAR ODTÜ ÇEVRE MÜH.
HÜSEYİN CAN SÖNMEZ İTÜ ÇEVRE MÜH.
İLKAY AYDOĞMUŞ ANADOLU ANV. ÇEVRE MÜH.
YAKUPHAN KASIMOĞLU BÜLENT ECEVİT ÜNV. ÇEVRE MÜH.
BEGÜM KURU BÜLENT ECEVİT ÜNV. ÇEVRE MÜH.
SEDEF BAYRAM İSTANBUL ÜNV. ÇEVRE MÜH.
ALİ SAFA YILMAZ ODTÜ JEOLOJİ MÜH.
DENİZ MUTLU ODTÜ JEOLOJİ MÜH.
DORUK TAŞDEMİR HACETTEPE ÜNV. JEOLOJİ MÜH.
MERT KARABIYIK HACETTEPE ÜNV. JEOLOJİ MÜH.
BUĞRAHAN ÜÇBAŞ ANKARA ÜNV. JEOLOJİ MÜH.
BURAK AYTEKİN ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
EMİN ERKAN AŞIK ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
GALİP OZAN EROL ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
ALİ CAN ONUR ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
BENGİSU YAŞAR ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
SILA ECE ATABAY ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
ÇAĞLA EKİZ ODTÜ METALURJİ VE MALZEME MÜH.
ARDA MERT YILDIZ TEKNİK ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
HAZAL PAPER GAZİ ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
SENA SEZER DOKUZEYLÜL ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
MERVE AYTAÇ ATILIM ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
CANSU YILDIRIM ÇANKAYA ÜNV. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
TAYLAN GÜNEŞ TOPÇU ODTÜ HAVACILIK VE UZAY MÜH.
DUYGU KALKANLI ODTÜ ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
CANSU SİVRİKAYA ÇANKAYA ÜNV. ŞEHİR BÖLGE PLANLAMA
MELİH EFE ŞİRİN İTÜ PETROL VE DOĞALGAZ HÜH.
İLKAY ERSAN İTÜ MADEN MÜH.
BAŞAK GÜZEL ODTÜ GIDA MÜH.
HAZAL ÖZER YILDIZ TEKNİK ÜNV. HARİTA MÜH.
ONUR AVUNDUK İTÜ MALZEME MÜH.
HASAN COŞKU GÜLSEVEN GAZİ ÜNV. İMALAT MÜH.
ÖYKÜ NİL AVUNDUK İTÜ İMALAT MÜH.
ÖZGE KAHRAMAN ATILIM ÜNV. İMALAT MÜH.
EGE ERBİL ÇANKAYA ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
MEHMET KARAGÖZ ÇANKAYA ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
DUHAN CENGİZ ATILIM ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
İLKER TÜREDİ SAKARYA ÜNV. MEKATRONİK MÜH.
CANBERK ÜNAL TÜRK HAVA KURUMU MEKATRONİK MÜH.
MERTCAN ALGAN TOBB NANOTEKNOLOJİ MÜH.
BANU CENGİZ ATILIM ÜNV. YAZILIM MÜH.
UFUK TUNCER ANKARA ÜNV. KİMYA MÜH.
ESİN YİĞİT ANKARA ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.
BURÇİN GÜMÜŞ BAŞKENT ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.
GENCAY KUMSAL UĞUR BAŞKENT ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.
KUTAY ÖZEN BAŞKENT ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜH.
KUTAY ÇETİN TÜRK HAVA KURUMU UÇAK MÜHENDİSLİĞİ
SILA EZGİ GÖKTAŞ TÜRK HAVA KURUMU HAVACILIK İŞLETMECİLİĞİ
DOĞUŞ KERTİK ATILIM ÜNV. HAVA YOLU İŞLETMECİLİĞİ
EZGİ KOÇ GAZİ ÜNV. ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH.
EREN ALTINEŞİK ODTÜ FİZİK
DOĞUŞ GÜLER ODTÜ FİZİK
BERİL ÖZDEMİR ODTÜ FİZİK
ALPER HALİLOĞLU ODTÜ KİMYA
ESRA YILMAZ GAZİ ÜNV. BİYOLOJİ ÖĞRETMENLİĞİ
ÖZNUR GÜNEŞ HACETTEPE ÜNV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
BUSE ESER BAŞKENT ÜNV. MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
NAZ BİLGİLİER ANKARA ÜNV. MATEMATİK
ZAFER ÇİFÇİ HACETTEPE ÜNV. MATEMATİK
GAMZE NAZ ÖZTÜRK HACETTEPE ÜNV. MATEMATİK
MUSTAFA ÖZGÜL KIEIKKALE ÜNV. MATEMATİK
ETLÜL İPEKÇİ İZZET BAYSAL ÜNV. MATEMATİK (İNG.)
DENİZ ATALAY HACETTEPE ÜNV. GEOMETRİ MÜH.
SEÇİL ELGİN KIRIKKALE ÜNV. İNŞAAT
FİGEN ÜNAL KATÜ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
ÇAĞLA ERDOĞAN ANKARA ÜNV. HUKUK (TÜRKİYE 796.)
CEMRE AKSU ANKARA ÜNV. HUKUK (TÜRKİYE 1071.)
A.SERKAN ÖKSÜZ ANKARA ÜNV. HUKUK (TÜRKİYE 2.216.)
ELİF GÖKSEYİTOĞLU ANKARA ÜNV. HUKUK
DUYGUN ERTÜRK HACETTEPE ÜNV. HUKUK
ANIL ARMAN AKKUŞ GAZİ ÜNV. HUKUK
MESUT KAYGUSUZ ANADOLU ÜNV. HUKUK
AYŞEGÜL TOKATLIOĞLU İSTANBUL ÜNV. HUKUK
FİLİZ SAY MARMARA ÜNV. HUKUK
SİNEM ARİFOĞLU SELÇUK ÜNV. HUKUK
SAMET BENEK KATÜ HUKUK
NİHAN GENÇ ÇANKAYA ÜNV. HUKUK
ERTUĞRUL ARSLANCI ÇANKAYA ÜNV. HUKUK
BAŞAK ORTAK ÇANKAYA ÜNV. HUKUK
ESRA BAŞARAN ÇANKAYA ÜNV. HUKUK
ELİF YÜZER ÇANKAYA ÜNV. HUKUK
AYÇA ÇAMCI ÇANKAYA ÜNV. HUKUK
ÇAĞLA GÜLDEMİR UFUK ÜNV. HUKUK
ECE KUTLU UFUK ÜNV. HUKUK
NİDA SÜRÜCÜ UFUK ÜNV. HUKUK
KEREM YILMAZ ATILIM ÜNV. HUKUK
EMRECAN GERÇEKOĞLU TOBB HUKUK
KIVANÇ GÜVEN BAŞKENT ÜNV. HUKUK
BERİN ILGIN ÇİÇEK BAŞKENT ÜNV. HUKUK
ÖZGÜN MERTCAN ÇELİK ODTÜ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İL.
EREN YILMAZ ODTÜ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İL.
EZGİ KAN BOĞAZİÇİ ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İL.
DİLAN KARATAŞ YEDİTAPA ÜNV. SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İL.
OĞULCAN SAKATOĞLU BİLKENT ÜNV. KÜRESEL ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HARE NİL GENÇ BİLKENT ÜNV. KÜRESEL ULUSLARARASI İLİŞKİLER
DAMLA VARINCA ODTÜ ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HÜLYA ÖZKÖK HACETTEPE ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
HİLAL ZORBA GAZİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
YAVUZ SELİM ÖZDEMİR GAZİ ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
RÜVEYDA SAYGILI KIRIKKALE ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
EMRECAN SEVİM KIRIKKALE ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
CİHAN ÇAVGARA ATILIM ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
SİNEM ERİKLİ ATILIM ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
DENİZ BOZKURT ATILIM ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ULAŞ YALÇIN ATILIM ÜNV. ULUSLARARASI İLİŞKİLER
BUSE FATMA ATLI TOBB ULUSLARARASI İLİŞKİLER
GİZEM DAĞLI UFUK ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET
MERTCAN BİLGİN BAŞKENT ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET
TOLGA AKSÜYEK BAŞKENT ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET
MERİÇ ÜLKER BAŞKENT ÜNV. ULUSLARARASI TİCARET
ZEYNEP YALÇINTEPE HACETTEPE ÜNV. İKTİSAT
NAZLI ÖZTOPRAK HACETTEPE ÜNV. İKTİSAT
SİBEL NALBANT HACETTEPE ÜNV. İKTİSAT
BURCU YÜREKLİ HACETTEPE ÜNV. İKTİSAT
GÖKHAN ÖZDEMİR İSTANBUL ÜNV. İKTİSAT
MELİKE ILGIN İSTANBUL ÜNV. İKTİSAT
ÖYKÜ KARABULUT GAZİ ÜNV. İKTİSAT
ATAKAN BOSTANCI DOKUZ EYLÜL ÜNV. İKTİSAT
MERT ÇİMEN KIRIKKALE ÜNV. İKTİSAT
ALİ ONUR ŞAHİN BİLKENT ÜNV. İKTİSAT
DİLARA ÖZ YEDİTEPE ÜNV. İKTİSAT
BURCU İNCEGİL ÇANKAYA ÜNV. İKTİSAT
SİMAY KIZILTAN ÇANKAYA ÜNV. İKTİSAT
OKAN EREN ÖZKAN ATILIM ÜNV. İKTİSAT
ÖYKÜ TEZGEL ATILIM ÜNV. İKTİSAT (İNG.)
ANIL YASİN AR TOBB İKTİSAT
EMRE FAHRETTİN DÜĞER TOBB İKTİSAT
ONUR DOĞAN AĞCA BAŞKENT ÜNV. İKTİSAT
OKAN PEHLİVAN DOKUZEYLÜL ÜNV. İŞLETME İNG.
BEDİRHAN KILIÇ DOKUZEYLÜL ÜNV. İŞLETME
BURAK AYDIN ODTÜ İŞLETME
A.MURAT TÜRKŞANLI GAZİ ÜNV. İŞLETME
LÜTFİYE ÜSTÜNAY GAZİ ÜNV. İŞLETME
ÖZGE ARIKAN BAŞKENT ÜNV. İŞLETME
BURCU ÜNVER BAŞKENT ÜNV. İŞLETME
ÖYKÜ AĞTAŞ ÇANKAYA ÜNV. İŞLETME
BARKIN ÖZER BİLKENT ÜNV. İŞLETME
CEREN ERDEM ATILIM ÜNV. İŞLETME
MELİS KURUGÖL ATILIM ÜNV. İŞLETME
BATUHAN SÜTÇÜ TÜRK HAVA KURUMU İŞLETME
SEVGİ GÜL KOÇER ODTÜ KAMU YÖNETİMİ
DİLEK MATKAP GAZİ ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
GÖKHAN BAYKAL GAZİ ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
ASLI CİHAN ANKARA ÜNV. KAMU YÖNETİMİ
ÇİLEM İLER ULUDAĞ ÜNV. ÇEKO
DUYGU KAYA GAZİ ÜNV. EKONOMETRİ
CAN DOĞANCI GAZİ ÜNV. EKONOMETRİ
EBRU TAKKIM GAZİ ÜNV. EKONOMETRİ
RÜŞTÜ SAYIM GAZİ ÜNV. EKONOMETRİ
EROL TAŞGIN MARMARA ÜNV. EKONOMETRİ
SABRİCAN METE DOKUZEYLÜL ÜNV. EKONOMETRİ
GÖZDE EŞ GAZİ ÜNV. MALİYE
VOLKAN ÖZÇIRPICI BİLKENT ÜNV. BANKACILIK VE FİNANS
MERT GÜRLER BİLKENT ÜNV. BANKACILIK VE FİNANS
GÜLÇE YAZGAN BAŞKENT ÜNV. BANKACILIK
FİLİZ BOZKUŞ ODTÜ FELSEFE
EREN CAN ERDOĞAN HACETTEPE ÜNV. FELSEFE
BARIŞ KARASU HACETTEPE ÜNV. SOSYOLOJİ
ÖZGE ŞAHİN ODTÜ SOSYOLOJİ
ÇAĞLA ÇİÇEK KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
ECE DEMİRCİ KIRIKKALE ÜNV. SOSYOLOJİ
ÇAĞLA ÇINAR BİLKENT ÜNV. PSİKOLOJİ
CENK BULDUM ATILIM ÜNV. PSİKOLOJİ
İLAYDA BUDAKER ATILIM ÜNV. PSİKOLOJİ
BÜŞRA ALTINIŞIK ÇANKAYA ÜNV. PSİKOLOJİ
PINAR ALİŞAN HACETTEPE ÜNV. BİLGİ BELGE YÖNETİMİ
EDA AĞDERE ANKARA ÜNV. BİLGİ BELGE YÖNETİMİ
AYÇA YANIKTEPE HACETTEPE ÜNV. TÜRK HALK BİLİMİ
EGEHAN BERKE HACETTEPE ÜNV. TÜRK HALK BİLİMİ
LEYLA ALTINIŞIK HACETTEPE ÜNV. TÜRK HALK BİLİMİ
EBRU KAYA GAZİ ÜNV. TÜRK HALK BİLİMİ
CANSU ÖZAT GAZİ ÜNV. TARİH ÖĞRETMENLİĞİ
SILA AKYOL GAZİ ÜNV. ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENLİĞİ
EKİN ATALAY GAZİ ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ZEYNEP SEVİNÇ KATÜ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
MERTCAN SANSAR BAŞKENT ÜNV. RADYO TELEVİZYON
ETNA SANEM GÜL BAŞKENT ÜNV. RADYO TELEVİZYON
ÖZGÜR KAHRAMAN AHİEVRAN ÜNV. RADYO TELEVİZYON
ZEYNEP SEVİNÇ KATÜ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ
BERFİN EZGİ TOKTAŞ ANADOLU ÜNV. BASIN YAYIN GAZETECİLİK
BURAK KAVAKLI NECMETTİN ERBAKAN ÜNV. GASTRONOMİ VE MUTFAK BİL.